QUOTE
Направете совршено вклопување

КАТЕГОРИЈА НА ПРОИЗВОД

 • Прилози

 • Подвозје

 • Машини

АМФИБИСКИ ПОНТОН

Дознајте повеќе >

СОБРАНИЕ НА ЛИНК ЗА ПЕСКА

Дознајте повеќе >

ГУМЕНА ПАТЕКА

Дознајте повеќе >

НАСТОВАРУВАЧ ЗА БАКАРКА

Дознајте повеќе >

СИД КОРИСНИК НАТОВАРУВАЧ

Дознајте повеќе >

НАТОВАРУВАЧ НА ТРКАЛА

Дознајте повеќе >
ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ БОНОВО
 • Искусен тим за истражување и развој

  Боново е брзорастечки снабдувач за градежна опрема.Со повеќе од 20 години искуство во технологијата

 • Висококвалификувани работници

  Заварувањето е најважниот процес при изработката на корпата, сите заварувачи во Боново се добро обучени со повеќе од тригодишно искуство во заварувањето.

 • Специјализирана опрема

  Сите опрема што се користат во процесот на производство на корпи се специјализирани прилагодени за да задоволат високо ниво на квалитет.

ЗА БОНОВО

Изберете професионален добавувач на градежни машини

Xuzhou Bonovo Machinery & Equipment Co., Ltd. е професионална компанија која интегрира истражување и развој, производство и продажба на приклучоци за градежни машини, GET делови и подвозје.Од крајни корисници и OEM партнери до нашите дилери, Bonovo изгради репутација за исклучителен квалитет и услуги за клиентите.Имаме изградено солидна соработка со светски познати дилери како OEM во поддршка на обработката и обезбедивме услуги за поддршка за домашни и странски производители.

Научи повеќе
 • 10000 +

  Клиенти

 • 5000 +

  Нашите производи

 • 50000 +

  Нашата фабрика

 • 100 +

  Услужни земји